O nas

Artrosmed Sp. z o.o. od 2016 r. dostarcza Klientom sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Obecnie na polskim rynku jesteśmy największą wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego. Świadczy o tym fakt, iż współpracujemy z wieloma państwowymi i prywatnymi ośrodkami zdrowia jak i gabinetami rehabilitacyjnymi na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska i całej Polski, dzieląc się zdobytym doświadczeniem z zakresu rehabilitacji.

Firma powstała dzięki pełnemu zaangażowaniu właścicieli, którzy są specjalistami w dziedzinach ortopedii i rehabilitacji. W związku z dynamicznym rozwojem Naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu w 2018 r. otworzyliśmy oddział wypożyczalni w Niemczech.

Naszym głównym celem jest pomoc pacjentom w rekonwalescencji i szybkim powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Do każdego pacjenta podchodzimy z zaangażowaniem i w sposób indywidualny doradzając w wyborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego. Pomagamy w przygotowaniu sprzętu do użycia oraz udzielamy niezbędnych informacji o funkcjonowaniu urządzenia.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu jakości świadczonych usług jest zadowolenie naszych klientów oraz polecanie Nas najbliższym i znajomym.

Rehabilitacja na
najwyższym poziomie