O nas


O nas

Artrosmed – największa wypożyczalnia szyn CPM w Polsce

Artrosmed Sp. z o.o. od 2016 r. dostarcza swoim Klientom sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Obecnie na polskim rynku jesteśmy największą wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego. Współpracujemy z wieloma państwowymi i prywatnymi ośrodkami zdrowia jak i gabinetami rehabilitacyjnymi na terenie całej Polski, dzieląc się zdobytym doświadczeniem z zakresu rehabilitacji.

Firma powstała dzięki pełnemu zaangażowaniu właścicieli, którzy są specjalistami w dziedzinach ortopedii i rehabilitacji. W związku z dynamicznym rozwojem naszej wypożyczalni we Wrocławiu w 2018r. otworzyliśmy oddział wypożyczalni w Niemczech.

Dlaczego zalecamy stosowanie szyny CPM?

Terapia szyną do rehabilitacji CPM zapewnia delikatny ruch stawów bez obciążania. Stosowanie szyny CPM bezpośrednio po zabiegu zwykle skraca proces gojenia i pozwala szybko odzyskać sprawność ruchową.

Naszym głównym celem jest pomoc pacjentom w rekonwalescencji i szybkim powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Do każdego pacjenta podchodzimy z zaangażowaniem i w sposób indywidualny, doradzając w wyborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego. Pomagamy w przygotowaniu sprzętu do użycia oraz udzielamy niezbędnych informacji o funkcjonowaniu urządzenia.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu jakości świadczonych usług jest zadowolenie naszych klientów oraz polecanie nas najbliższym i znajomym.

Polecam serdecznie. Super sprawnie. Po jednym telefonie sprzęt do rehabilitacji na drugi dzień był już dowieziony. Powodzenia .
Ryszard Rachwalski
Ryszard Rachwalski
29 Listopad 2023
Solidna firma sprzęt bardzo dobrej jakości
maro kuzyn
maro kuzyn
20 Listopad 2023
Bardzo solidna firma i uprzejma obsługa. Polecam Każdemu potrzebującemu korzystania z szyny CPM
Ewa Wojdak-Haasa
Ewa Wojdak-Haasa
12 Listopad 2023
Polecam firmę. Wszystko załatwiłam bezproblemowo, jak miałam jakieś pytania to miła Pani z firmy wytłumaczyła co i jak i załatwiała sprawy w taki sposób, żeby było wygodnie dla klienta. Jestem pełna podziwu, bo rzadko w tych czasach zdażają się takie sytuacje. Dziękuję za miłą obsługę.
Sylwia Grabowska
Sylwia Grabowska
9 Listopad 2023
Polecam. Miła fachowa obsługa.
Marzena Pietkiewicz
Marzena Pietkiewicz
1 Listopad 2023
Bardzo miła i sprawną obsługa. Sprzęt bardzo dobry. Polecam.
Ula Szatarska
Ula Szatarska
17 Październik 2023
Polecam bardzo .Szybka realizacja ,fachową pomoc i wytłumaczenie Dziękuje
grzegorz wilgos
grzegorz wilgos
13 Październik 2023
Gorąco polecam . Zamówienie wypożyczenia szyny zrealizowano bardzo szybko. Porządnie zapakowano nie trzeba się martwić o kuriera. Przedłużyłam datę użytkowania bez problemów. Kurier także odebrał prawidłowo. Bożena J.
Bożena Janel
Bożena Janel
3 Październik 2023

Masz pytania, potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!